- Din partner innen diamantboring -

Vi har erfaring fra følgende prosjekter:

Amco Drilling Ltd
2000 Svartliden
P David Anderson
Dragon Mining Ltd
2000 Svartliden
P Neale Edwards
Norwegian Talc
2000 Nakkan
P Edvin Rian
Skaland Grafittverk
2000 Skaland
P Boye Flood
AS Olivin
2000 Årheim
P Sverre Hagen
Jernbaneverket
2000 Porsgrunn
I Ole Konttorp
Kystverket - NGI
2000 Stad
I Eystein Grimstad














North Cape Minerals
2001 Stjernøya
P Hugo Isaksen
Statskog
2001 Namsskogan
P Asbjørn Flaat
Elkem Tana
2001 Tana
P Kjell Sture Hugaas
Elcem ASA
2001 Vatne
P Kjell Sture Hugaas
Multiconsult
2001 Melkøya
I Lasse Vilhelmshaugen
Skaland Grafittverk
2001 Skaland
P Boye Flood
Multiconsult
2001 Hammerfest
I Lasse Vilhelmshaugen
Eramet Norway
2001 Sauda
I Kurt Iversen
Franzefoss Bruk
2001 Ballangen
P Ole Skardal
NGI
2001 Narvik
I Vidar Kveldsvik














Statskog
2002 Lierne
P Asbjørn Flaat
Elkem Rana
2002 Rana
I Johan Eilertsen
Frøset AS - NGU
2002 Verdal
P Odd Øvereng
Eramet Norway
2002 Sauda Smelteverk
I Kurt Iversen
Kruse-Smith AS
2002 Bulandet
I Yngve Jordal














Elkem Thamshavn
2003 Thamshavn
I Eli Ringdalen
Statkraft Grøner
2003 Bodø
I Jahn K. G. Rohde
Statskog
2003 Lierne
P Asbjørn Flaat
Statens Vegvesen
2003 Halsnøy
I Bjarne Lysberg














Statens Vegvesen
2004 Halsnøy
I, Styrt Boring
Bjarne Lysberg
Industrimineraler
2004 Rødskjær
P Vegard Løwø
Geologiske Tjenester
2004 Egersund (Ogna)
P Boye Flood
Norske Skogindustrier
2004 Skogn
I Helge Dieseth
NGI - Oslo
2004 Sarpsborg
I Tore Valstad
Falconbridge Nicelverk
2004 Espedal
P Patti Tirschmann
NGU - Trondheim
2004 Løkken
I Trond Slagstad














Elkem Saudafaldene
2005 Sauda
I Johan Sandberg
Titania
2005 Hauge i Dalane
P Kjell Stormo
Statens Vegvesen
2005 Oslo
I Endre Hallan
Universitet i Bergen
2005 Leka
I Rolf Pedersen
NGU/NGI
2005 Stranda
I Lars Harald Blikra
Elkem Salten
2005 Saltfjellet
P Kjell Sture Hugaas
Bindal Gruver
2005 Kolsvik
P Boye Flood
Skanska
2005 Kristiansand
I Bjørn Haavardsholm
SRG
2005 Sauda
I Knut Dagestad














Arcon Prosjekt
2006 Namsos
I Ove G. Moen
Gexco AB
2006 Mo i Rana
P Trond Refseth
Statens Vegvesen
2006 Tromsø
I Jan S. Indseth
Gexco AB
2006 Bindal Gruver
P Trond Refseth
NGU/NGI
2006 Stranda
I Lars Harald Blikra
Fundamentering AS
2006 Aukra
I Jon Endre Flåtten














Blackstone Nickel NUF
2007 Espedal
P Robert Foy
Johs. J. Syltern
2007 Roan
I Øystein Syltern
Skanska Norge
2007 Oslo
I Stig Røskar
Statsbygg
2007 Hamar
I Jan Finstad
Jernbaneverket
2007 Holmestrand
I Hanne W. Sagen
Statens Vegvesen
2007 Førde
I Svein Frækland
NCC - Finnfast
2007 Rennesøy
I Aage Lien














NCC - Finnfast
2008 Rennesøy
I Aage Lien
Mesta - Ringvei Vest
2008 Bergen
I Tarjei H. Johnsen
Norwegian Crystalittes
2008 Drag
P Trond Watne
Mesta - Atlanterhavstunnel
2008 Averøy
I Tormod Steine
Norwegian Crystalittes
2008 Svanvik
P Trond Watne
Mesta - Atlanterhavstunnel
2008 Kristiansund
I Tormod Steine
Store Norske Gull
2008 Karasjok
P Jørgen Stenvold
Heli Utvikling
2008 Namsskogan
P Johan Heim
Store Norske Gull
2008 Senja
P Jørgen Stenvold
Mesta - Atlantehavstunnel
2008 Kristiansund
I Tormod Steine
Dam Røssevoldvatn
2008 Ålesund
I Bjørn Skulstad














Dam Røssevoldvatn
2009 Ålesund
I Bjørn Skulstad
Heli Utvikling
2009 Namsskogan
P Johan Heim
NTNU - Sintef
2009 Finnsnes
I Gabriella Tranell
Eramet Norway
2009 Kvinesdal
I Leif Hunsbedt
Jernbaneverket
2009 Minnesund
I Bjørnar Gammelsæther
GeoVita - E16
2009 Sandvika
I Knut Boge
Norsk Grønnkraft AS
2009 Lierne
I Sverre Hagen
Statens Vegvesen
2009 Sola
I Njål Farestveit
Agder Energi
2009 Iveland
I Thor Åmdahl














Jernbaneverket
2010 Holmestrand
I Hanne W. Sagen
Ålhus
2010 Vassenden
P Jo Øverbø
Statens vegvesen
2010 Kvitsøy, Rogfast
I, Styrt Boring
Ragnhild Øvervik
Åkneset/Tafjord Bredskap
2010 Trollveggen
I Kjell Jogerud, Lars H. Blikra
Rekefjord Stone
2010 Hauge i Dalane
P
Heinz Hertig














Statens Vegvesen
2011 Kvitsøy, Rogfast
I, Styrt Boring
Ragnhild Øvrevik
Mika AS
2011 Tingvoll
I Trond Mjanger
Åknes/Tafjord Beredskap

2011 Stranda
I Kjell Jogerud. Lars H. Blikra
Troms Kraft. Sweco

2011 Fakken
I Harrald Sverre Arntsen
Åknes/Tafjord Beredskap

2011 Trollveggen
I Kjell Jogerud. Lars H. Blikra
Statens vegvesen

2011 Nordøyvegen
I, Styrt Boring
Rolf-Arne Hamre














Statens vegvesen

2012 Nordøyvegen
I, Styrt Boring
Rolf-Arne Hamre
Johs. J. Syltern

2012 Valsnes vindm.

I Svein O. Daltveit
NCC
2012 Dalsfjordbroen
I Rune Rossi
NGU sokkelfysikk

2012 Fyllingsdalen
I Oddleiv Olesen
AF-gruppen

2012 Ringvei vest

I Arild Storholm
Reinertsen

2012 Tverrlandsbroen
I Ole Grindhagen
Reinertsen

2012 E-6 Biri - Otta

I Helge Rohn
NCC
2012 Kragerø Pukkverk

I
Vegard Løwø
Multiconsult

2012 Veidnes, Statoil

I Peder E. Helgason
Multiconsult

2012 E16, Bagn-Bjørgo

I
Henki Ødegård
Åknes/Tafjord Beredskap

2012 Åknesreva

I Kjell Jogerud. Lars H. Blikra
Statens Vegvesen

2012 Skåbu
I Marius Meland
Statkraft Varme

2012 Moss
I Torbjørn Mehli
Veidekke AS

2012 Dam Vinkelfallet

I Anders Haaland














Multiconsult
2013 Veidnes, Statoil

I Peder E. Helgason
Titania AS

2013 Hauge i Dalane

P Sissel Molund
Statens vegvesen

2013 Bjarkøy
I Ole Sollied
Multiconsult AS

2013 Veidnes, Statoil

I Peder E. Helgason
Visnes Kalk AS

2013 Eide, Lyngstad

P Karl Johan Eide
Reinertsen AS

2013 Tverrlandsbrua
I Ole Grindhagen
Cautus Geo AS

2013 E6 Minnesund

I Atle Gerhardsen
Multiconsult AS

2013 Oslofjordtunellen
I Kjetil Moen
NCC
2013 Dolmsundbrua
I Håvard Vaaje
Ivestconsult AS

2013 Svelgen
I Inge Isaksen
Multiconsult AS

2013 Kongsberg
I Kjetil Moen
Rambøll AS

2013 E39 Kristiansand

I Stefan Degelmann
















Multiconsult AS

2014 Oslofjordtunellen
I, Styrt Boring
Kjetil Moen
Cautus Geo AS

2014 E6 Minnesund

I Atle Gerhardsen
Bilfinger AG

2014 Tressfjordbrua
I Mattias Andersson
NCC
2014 Dolmsundbrua
I Håvard Vaaje
Nordstone AS

2014 Tau Pukkverk

I Audun M. Sletten





























































Kode: I = Ingeniørgeologi






P = Prospektering




Kjerneboring - Spesialboring - Styrt boring - Vanntapsmåling - Injeksjon